Som verný zákazník

Pri zakúpení cestovného lístka cez internet sa môžete stať našim „verným zákazníkom“. Vážime si Vás a chceme Vám ponúkať rôzne výhody. Teraz Vám darujeme zľavy na cestovnom formou nazbieraných bodov. Stačí Vám len  zaregistrovať sa do systému a potom čerpať svoje výhody! Svoje nazbierané body môžete sledovať v časti „Môj účet“ po prihlásení sa do systému.

Registrácia:

Zaregistrujte sa do bonusového systému prostredníctvom našej web stránky www.slovaklines.sk a to v časti „Registrácia“ vyplňte správne všetky údaje a  zvoľte si vlastné heslo do systému. Dôležitým údajom je Vaša e-mailová adresa, prosíme nezabudnite ju správne vyplniť! V prípade, že zmeníte niektorý zo zadaných údajov (meno, telefónne číslo, resp. e-mailovú adresu) môžete si tieto údaje v systéme upraviť.  Pri registrácii môžete požiadať aj o zasielanie noviniek. Budeme Vám ich zasielať na Vami zadanú e-mailovú adresu a upozorňovať Vás na rôzne akcie, zaujímavosti a novinky.

Čo získavate:

Pri kúpe  akéhokoľvek cestovného lístka cez internet získavate bonusové body.

Za každých 0,70 € z hodnoty cestovného získavate 1 bod.

Príklad:

* za jednosmerný lístok v cene 19 € získate 27 bodov

* za spiatočný cestovný lístok v cene 142 €  získate 202 bodov. Z nákupu dvoch cestovných lístkov ste získali 229 bodov.

1 nazbieraný bod má hodnotu 0,035 € 

Sledovanie bodov:

Ako Vám body pribúdajú, si môžete sledovať sami cez prihlásenie na „Môj účet“ v časti „Detail používateľa“. Vo Vašom konte sa zobrazí aktuálna výška nazbieraných bodov.

Každý Vami zakúpený cestovný lístok si nájdete v prehľadoch „Zoznam rezervácii“.

Čo so získanými bodmi:

Body môžete čerpať pri kúpe cestovného lístka cez našu internetovú stránku www.slovaklines.sk na akúkoľvek linku. 1 nazbieraný bod má hodnotu 0,035 €. Jedinou podmienkou je, aby cestovný lístok, na kúpu ktorého chcete použiť svoje nazbierané body, mal hodnotu minimálne 3,32 €. Časové obdobie kedy svoje body využijete nie je časovo obmedzené.  

Príklad čerpania bodov:

Ak si budete kupovať cestovný lístok, ktorý stoji 9,95 € môžete na jeho čiastočnú úhradu použiť nazbierané body. Máte nazbieraných napríklad 254 bodov, ktorých hodnota je 8,89 €. Stačí, ak si v nákupnom procese zakliknete „Použiť zľavu v podobe nazbieraných bodov“  a doplatíte iba rozdiel 1,06 €.

Tak čo myslíte?

Stojí za to, aby ste kupovali lístky cez internet? Nezmeškajte svoju šancu stať sa našim verným zákazníkom. Do budúcnosti pripravujeme pre Vás viacero zaujímavých prekvapení.


Cestujte s nami cez internet lacnejšie a zaregistrujte sa TU